Haberler

Ortak POS

Bankamız ile ortak pos çalışması olan Bankalar arasına Yapıkredi Bankası ve İşbankası dahil edilmiştir.
Anlaşmamız olan diğer Bankalar;
Akbank, Finansbank, Halkbank, Vakıfbank

Yazarkasa POS cihazlarınızı sigortalayarak güvence altına alabilirsiniz !

Bankamız yeni ürünü 2 yıllık “Denizbank Yazarkasa POS Sigortası” ile yazar kasa POS cihazlarınızı, uğrayabileceği elektronik cihaz hasarlarına karşı teminat altına alabilirsiniz. Ürün Personel ve 3. Kişilerin hatası, Hırsızlık, Deprem, Yangın, Su ve Rutubetin etkisi, vs gibi konulardan zarar görmesini de teminat altına almaktadır.

Yazarkasa POS sigortasına avantajlı şartlar ile sahibi olmak için şubenizle irtibat kurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için
http://www.denizbank.com/bankacilik/kobi-bankaciligi/uye-isyerlerine-ozel/yazarkasa-pos.aspx


Anlaşmalı olduğumuz Yazarkasa Pos marka ve modelleri hızla artıyor.

Yazarkasa POS dönüşüm sürecine öncülük eden Denizbank ‘’VERA DELTA, PROFILO, INGENICO, HUGIN, BEKO 220TR ve 300TR, MIKROSARAY (PIDION), OLIVETTI MX915’’ marka yazarkasa POS sahiplerine Bankacılık hizmetini sunmaya devam ediyor. Çok yakında “PAX” model yazarkasa POS kullanan müşterilerimize de hizmet verilmeye başlanacaktır...


‘’UNION PAY’’ Kart sahiplerine hizmet vermeye başladık.

Dünya genelinde kullanıcı sayısı en hızlı artan Kart markalarından biri olan Çin menşeili ‘’UNION PAY INTERNATIONAL’’ Kart sahipleri bankamız POS’larından işlem yapabileceklerdir.


Milli Ödeme Sistemi ‘’TROY’’ çok yakında hizmet kapsamımızda.

Türkiye’nin ödeme sistemi olan ‘’TROY’’ yakın bir zamanda pazarda ki yerini alacaktır. TROY’ un hizmete başlaması ile birlikte bankalar müşterilerine TROY markalı kredi ve banka kartı ürünleri sunabilecek. TROY amblemli kart kullanıcıları tüm banka POS’ larından işlem yapabileceklerdir.