Üretici POS

Kiralık veya kendi arazisinde tarımsal üretim ve hayvancılık yapan gerçek kişi üreticilere verilen Üretici Kart'ın geçtiği POS'lardır.

Mazot alımları için akaryakıt istasyonları, gübre-tohum-ilaç alımları için tarım bayileri gibi, öncellikle üreticilerin tarımsal faaliyetleri için ihtiyaç duyduğu mal ve hizmetleri alabileceği işyerlerine verilir.

Üretici POS'lardan Nasıl İşlem Yapılabilir?

İşyerleri DenizBank POS makinalarından; Peşin veya Vadeli işlem yapabilir.

Üye işyerleri bu işlemleri Eşit Ödeme veya Esnek Ödeme menüsünden yapabilirler.

Peşin işlemler işyerlerine anlaşma koşuluna göre belli bir komisyon karşılığında ertesi gün veya belli bir bloke süresi sonunda, vadeli işlemler ise vade tarihlerinde yine peşin işlemlerde olduğu gibi ödenecektir.

Üretici Pos Kullanan bayilere sunulan avantajlar:

  • İşyerleri, tanımlı DenizBank POS cihazlarından; Üretici Kart ile de peşin veya vadeli işlem yapabilir. Üretici Pos, Üretici Kart müşterilerine 6 aya varan vadelerde faizsiz tarımsal girdi satın alma imkanı sunmaktadır. Ayrıca, tarımsal ekipman alımlarında, üretici kart müşterilerimiz 36 aya varan vade avantajından faydalanabilirler.
  • Üye işyerleri bu işlemleri Eşit Ödeme veya Esnek Ödeme menüsünden yapabilirler.
  • Peşin işlemler işyerlerine anlaşma koşuluna göre belli bir komisyon karşılığında ertesi gün veya belli bir bloke süresi sonunda, vadeli işlemler ise vade tarihlerinde yine peşin işlemlerde olduğu gibi ödenecektir.

Üretici kart detaylı bilgi için tıklayınız.


Çalışma Koşulları için tıklayınız.
Pos Kullanım Kılavuzu için tıklayınız.